یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵:۴۴ ساعت

بايد مردم را براي خريد پوشش هاي بيمه اي ترغيب كنيم

با تمام توان، انگيزه و اراده به بيمه مركزي آمده ام و اميدوارم با حمايت تمامي فعالان و دلسوزان اين صنعت، تحولات جدي و قابل قبولي را پايه گذاري كنيم.
به گزارش اداره كل روابط عمومي بيمه مركزي جمهوري اسلامي، محمد ابراهيم امين در مراسم توديع روساي كل پيشين و جديد بيمه مركزي با اعلام اين مطلب افزود: هدايت و نظارت بر فعاليت شركت هاي بيمه و حفظ و گسترش آرامش در سطح جامعه از راهبردهاي جدي بيمه مركزي به عنوان يك نهاد حاكميتي و نظارتي، به حساب مي آيد.
وي با هشدار به شركت هاي بيمه در خصوص رقابت پذيري و حفظ بازار موجود ، تصريح كرد: شركت هاي ارزان فروشي كه بدون توجيه فني و دليل منطقي ، حق بيمه خود را كاهش مي دهند و باعث خدشه دار شدن اعتماد مردم مي شوند، با نظارت جدي بيمه مركزي روبرو خواهند شد.
وي با تشريح آخرين تحولات صنعت بيمه كشور ، گفت: در تمام دنيا شركت هاي بيمه از پرداخت ماليات معاف مي شوند و ما بايد تلاش كنيم تا با كاهش ماليات و حذف برخي عوارض بيمه اي ، مردم را به خريد پوشش هاي بيمه اي ترغيب كنيم.
امين، توسعه صنعت بيمه را در گرو تنوع بيشتر محصولات بيمه اي و كاهش نرخ انواع بيمه نامه ها دانست و خاطرنشان كرد: دولت به عنوان يكي از ذينفعان بايد با حذف موانع موجود، راه را براي توسعه فرهنگ و همگاني شدن صنعت بيمه هموار كند چرا كه سهم دو درصدي بيمه در اقتصاد كشور ابدا قابل قبول نيست.
وي در پايان از متخصصان ، صاحبنظران و افراد پرتوان صنعت بيمه خواست تا وي و همكارانش را در اداره اين نهاد عظيم حاكميتي ياري كنند. گفتني است محمد ابراهيم امين در پايان با اهداي لوح تقدير از زحمات- سيد محمد كريمي- قدرداني كرد.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲

تماس با ما

آدرس:تهران-سعادت آباد-میدان کاج
ابتدای سرو غربی-نبش خیابان مروارید
ساختمان مرواریدسعادت-طبقه اول واحد 7

 تلفن :            22090863 

فکس :            89780221
 
پیام کوتاه :     3000670221

ایمیل :     info@saman221.ir

شماره واتساپ واحد صدور:

                  09102458395