یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶:۲۹ ساعت

صنعت بيمه دست شركاي اقتصادي و اجتماعي خود را مي فشارد

صنعت بيمه دست شركاي اقتصادي و اجتماعي خود را مي فشارد

عملكرد مثبت بيمارستان ها در خصوص پذيرش آسان و رايگان مصدومان ناشي از سوانح رانندگي ، رغبت شركت هاي بيمه را نسبت به پرداخت ده درصد پيش بيني شده براي وزارت بهداشت ، دوچندان مي كند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران ، سيد محمد كريمي ضمن اعلام اين مطلب افزود: ميزان رضايت شهروندان از عملكرد بيمارستان ها در اين خصوص مي تواند ميل و رغبت شركت هاي بيمه را براي پرداخت سريع و آسان اين مبلغ بيشتر كند و از سوي ديگر بيمه مركزي هم با جديت در اين خصوص نظارت مي كند.
وي صنعت بيمه را حامي تمامي فعاليت هاي اقتصادي و اجتماعي دانست و تصريح كرد: هدف اصلي صنعت بيمه ايجاد فضاي شاداب ، آرامش بخش و اطمينان آور در سطح جامعه است و در اين مسير دست تمامي شركاي اقتصادي و اجتماعي خود را به گرمي مي فشاريم.
وي با ابراز خرسندي از عملكرد بيمارستان هاي دولتي و خصوصي در پذيرش مصدومان ناشي از حوادث رانندگي از مردم خواست در صورت بروز حادثه در رساندن مصدوم به بيمارستان اهمال نكنند و اطمينان داشته باشند كه هيچگونه هزينه اي از آنان دريافت نخواهد شد.
گفتني است ده درصد ازحق بيمه شخص ثالث با اين هدف به وزارت بهداشت تخصيص مي يابد كه در تصادفاتي كه منجر به جرح مي‌شود بيمارستان‌هاي دولتي و خصوصي بدون دريافت هزينه‌اي ، مصدومان را پذيرش كنند.

تاریخ درج خبر:دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

تماس با ما

آدرس:تهران-سعادت آباد-میدان کاج
ابتدای سرو غربی-نبش خیابان مروارید
ساختمان مرواریدسعادت-طبقه اول واحد 7

 تلفن :            22090863 

فکس :            89780221
 
پیام کوتاه :     3000670221

ایمیل :     info@saman221.ir

شماره واتساپ واحد صدور:

                  09102458395