سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱:۳۷ ساعت

بیمه مسافرتی - همراه مسافران در سفر

تابستان و هوای گرم، تعطیلی مدارس و اوقات فراغت بهترین فرصت ها را برای یک سفر بیادماندنی پیش رو گذاشته است؛ اما این سفر در کنار تمام شادی ها و هیجانی که به همراه دارد، با خطراتی نیز همراه است. در کنار همه ی مخاطراتی که سفر می تواند برای مسافران همراه داشته باشد،

بیمه های مسافرتی سامان راه مناسبی برای حصول اطمینان و آرامش در این سفرها است.

خطر همیشه در کمین مسافران است. اگر در سفر مدارکتان مفقود یا دزدیده شود، یا اگر به خاطر تغییر شرایط آب و هوایی و غذاهای نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری بشوید، نیاز به کمک دارید و این کمک تنها از طریق حمایت های کمک رسانی و بیمه ای قابل انجام است.

پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد مسافران، خدمتی است که توسط بیمه سامان انجام می شود. در عین حال عدم نیاز به پرداخت کوچکترین هزینه توسط مسافر و استفاده از خدمات کمک رسانی بین المللی توسط شرکت Mideast در کنار پشتیبانی شبانه روزی در تمام نقاط جهان، به افراد کمک می کند تا بدون نگرانی اقدام به سفر کنند. در ضمن این پشتیبانی بیست و چهار ساعته از بیمه‌شدگان توسط اپراتورهای فارسی زبان انجام می شود که امنیت خاطر بیشتری را برای این افراد فراهم می کند.

پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور، جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفر در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه، پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی، بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور، سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده، مساعدت حقوقی، سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور، بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند، ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری، بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده، خدمات مربوط به تاخیر در ورود چمدان ها ، خدمات مربوط به تأخیر در پرواز هواپیما و بسیاری خدمات دیگر از موارد مختلفی است که بیمه مسافرتی سامان پوشش آنها را به عهده می گیرد.

مسافران می توانند بیمه مسافرتی خود را از طریق این نمایندگی ( کد221 بیمه سامان ) و بدون نیاز به مراجعه حضوری خریداری نمایند

شماره تماس برای خرید بیمه مسافرتی :

02144246809

09128801815

09128801816


تاریخ درج خبر:چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲

تماس با ما

آدرس:تهران-سعادت آباد-میدان کاج
ابتدای سرو غربی-نبش خیابان مروارید
ساختمان مرواریدسعادت-طبقه اول واحد 7

 تلفن :            22090863 

فکس :            89780221
 
پیام کوتاه :     3000670221

ایمیل :     info@saman221.ir

شماره واتساپ واحد صدور:

                  09102458395