دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۸:۵۸:۴۰ ساعت

تماس با ما

    

مرکز مشاوره بیمه سامان نمایندگی نائینی ( مشتریان تجاری و غیر تجاری )ما در مرکز مشاوره بیمه سامان نمایندگی نائینی

24 ساعت در روز،

365 روز در سال،

در کنار شما خواهیم بود!

ما در مرکز مشاوره بیمه سامان - نمایندگی نائینی ، همیشه در کنار شما هستیم و سعی می­کنیم تا با تکیه بر تخصص و تجارب خود، به شما کمک کنیم تا بهترین پوشش­ بیمه­ای را در شاخه­های مختلف متناسب با نیازهای واقعی و ریسکهایی که با آن مواجه خواهید بود، تهیه کنید.

 خدمات مرکز مشاوره بیمه سامان - نمایندگی نائینی، تنها محدود به پوششهای بیمه که ما ارائه می­دهیم نیست، بلکه اگر شما از سایر شرکتها و نمایندگی­های محترم بیمه نیز خدمات خود را دریافت می­کنید، کارشناسان ما با افتخار آماده­اند تا نظرات مشورتی خود را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار شما بگذارند و حتی به عنوان مشاور در کنار شما در جلسات مرتبط شرکت کنند. ما امین شما خواهیم بود و به عنوان عضوی از صنعت بیمه کشور، حفظ منافع شما، وظیفه ماست!

انگیزه اصلی ما از ایجاد مرکز مشاوره بیمه ، تعهد و پایبندی مدیریت و پرسنل این نمایندگی به منشور اخلاق حرفه­ای صنعت بیمه در کشور است . بر اساس این تعهد حرفه­ای، ما متعهد هستیم تا تمامی توان خود را برای تقویت توسعه صنعت بیمه و تلاش در اطلاع­رسانی صحیح به تمامی بیمه­گذاران به کار بندیم.

در صورت نیاز شما ، کارشناسان این نمایندگی ( نائینی - کد221 ) آماده­اند تا در کلیه مراحل تهیه پوششهای بیمه­ای شما و حتی پس از آن و در هنگام پیگیری دریافت خسارتهای احتمالی، به عنوان مشاوری امین در کنار شما باشند.

شما می­توانید در تمامی ساعات شبانه­روز با ما تماس گرفته و از تجربیات و تخصص وی استفاده کنید.

امیدورایم این مرکز بتواند گامی کوچک در راستای توسعه صنعت بیمه در کشور و حفظ بیشتر منافع بیمه­گذاران و بیمه­گران بردارد.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر، از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در ارتیاط باشید. هدف ما جلب رضایت امروز و تامین رفاه بیشتر برای فردای شما است.

تلفن : 

22090863

فکس:

89780221
         
    *نام و نام خانوادگی:     
    *ایمیل:  
 
  
    *متن:     
            
         

تماس با ما

آدرس:تهران-سعادت آباد-میدان کاج
ابتدای سرو غربی-نبش خیابان مروارید
ساختمان مرواریدسعادت-طبقه اول واحد 7

 تلفن :            22090863 

فکس :            89780221
 
پیام کوتاه :     3000670221

ایمیل :     info@saman221.ir

شماره واتساپ واحد صدور:

                  09102458395